epilácia laserom Žilina

najúčinnejšie a trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia

EPILÁCIA LASEROM ŽILINA

Túžite po perfektne hladkej pokožke a prekáža Vám používanie žiletiek či rôznych bolestivých epilátorov? Kontaktujte nás a my Vám s týmto problémom pomôžeme!

V našom súkromnom štúdiu v Žiline využívame najnovší typ lasera od americkej firmy Syneron-Candela GentleLase Pro. Tento druh lasera je jedinečný práve pre jeho účinnosť, bezbolestnosť a vysokú bezpečnosť, aj vďaka špeciálnemu patentovanému chladeniu DCD (Dynamic Cooling Device).

Pri Vašej prvej návšteve nášho štúdia s Vami radi prekonzultujeme Vaše otázky a zoznámime Vás s profesionálnym prístrojom pre laserovú epiláciu GentleLase Pro. Náš prívetivý, ústretový a odborne vyškolený tím profesionálov Vám vysvetlí priebeh a princíp depilácie a všetky základné pravidlá starostlivosti o pokožku pred a po zákroku.

Po konzultáciach špeciálne nastavíme parametre pre daný fototyp pokožky a oboznámime Vás s ďalšími procedúrami pre dosiahnutie čo najefektívnejších a dokonalých výsledkov.

 

EPILÁCIA LASEROM V ŠTÚDIU DERMALASE

Aby procedúra bola podľa vašich predstáv a viedla k vašej spokojnosti, odporúčame dodržiavať nasledujúce aktivity a rady.

 

Príprava pred ošetrením

 

Odporúčania po epilácii

 

Ako funguje proces laserovej epilácie?

Laserový impulz pôsobí priamo na farbivo v chĺpku, ktoré následne tepelne zničí. Laserový lúč prechádza cez kožu až ku vlasovej cibuľke. Tam reaguje s melanínom, teda farbivom v korienku chĺpku a rozpáli ho na enormne vysokú teplotu, čím spôsobí jeho zánik bez poškodenia okolitej pokožky, cez ktorú lúč prechádza.

Proces takejto depilácie je však funkčný iba v prípade, že sa ochlpenie nachádza v aktívnej rastovej fáze. Tým pádom chĺpky v tejto fáze už ďalej nevyrastú. Predsa však treba tento zákrok opätovne vykonať niekoľkokrát, keďže sa v tejto fáze nenachádza 100 % telesného ochlpenia.

Množstvo opakovaní však závisí od daného klienta a taktiež je ovplyvnené ďalšími faktormi a tými sú farba ochlpenia, hrúbka chĺpkov či farba pokožky. Zvyčajne je potrebné tento zákrok opakovať 5 až 8-krát. Po procedúre chĺpky nerastú 4 až 6 týždňov, chĺpky dorastajú už menej a sú omnoho slabšie ako tie pôvodné. Postupne sa intervaly medzi jednotlivými procedúrami predlžujú.

 

Objednať sa na bezplatnú konzultáciu